واحد صافکاری و نقاشی

واحد صافکاری و نقاشی نمایندگی نیکوپیام با بهره گیری از پرسنل آموزش دیده درواحد آموزش سایپایدک و با بیش از 20 سال سابقه کاری، درفضایی مسقف و مجهز به دستگاههای پیشرفته و تخصصی، ارایه دهنده بهترین خدمات باضمانت یکساله میباشد.

واحد صافکاری و نقاشی نمایندگی با بهره گیری از امتیاز کارشناسی کارت نارنجی و تهیه قطعات دراسرع وقت، در کوتاهترین زمان ممکن اقدام به بازسازی خودروهای حادثه دیده میکند. این واحد در تلاش است با همکاری با شرکت های بیمه و ارایه مشاوره تخصصی با کمک متخصصین با سابقه، جهت بازسازی خودرو، بهترین خدمات را جهت جبران خسارت به مشتریان گرامی ارایه نماید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر جهت پذیرش خودرو با شماره تلفن :55303939   داخلی 125 تماس حاصل نمایید
تجهیزات و امکانات واحد صافکاری نقاشی

از جمله امکانات این نمایندگی میتوان به موارد زیر اشاره کرد

Caro Liner

از دیگر تجهیزات منحصربفرد و پیشرفته واحد صافکاری و نقاشی نمایندگی نیکوپیام، دستگاه کارولاینر (Caro Liner) بوده که بمنظور عملیات شاسی کشی استفاده میگردد. با استفاده از این دستگاه که مجهز به کامپیوتر تخصصی میباشد، اقدام به بازسازی شاسی خودرو میشود که با ضریب اطمینان بالا احتمال ایجاد مشکلات جلوبندی و لاستیک سابی را به صفر میرساند.
CR100

دستگاه نقطه زن CR100 از دیگر تجهیزات مستقر در واحد است که امکان انجام عملیات صافکاری را در نقاطی از بدنه خودرو که دوبل میباشند را بدون نیازبه شکاف امکان پذیرمینماید.
اتاق رنگ خودرو

از مهمترین امکانات این واحد، بهره مندی از اتاق رنگ پیشرفته است. این اتاق مجهز به سیستم مکش وخلع میباشد که باعث ایجاد سطحی بدون ریزگردهای معلق درهوا و سیقلی برروی قطعه رنگ شده میشود. همچنین اتاق رنگ با ایجاد حرارت در محفظه، موجب تسریع درخشک شدن رنگ و افزایش کیفیت آن میگردد.